Jesteś tu:

Marynistyka.org poleca - Luksusowe Apartamenty z Widokiem na Morze

- Jesteś zmęczony codziennością, monotonią pracy,  obowiązków, szarością kolejnych, identycznych dni?

- Czujesz, że potrzebujesz odpoczynku w naprawdę eleganckich, luksusowych warunkach?

- Chciałbyś cały dzień patrzeć na morze, czuć morską bryzę na twarzy po otwarciu wielkich, przeszklonych drzwi na taras znajdujący się 50m od morza?

- Chciałbyś zregenerować swoje ciało korzystając z pełnej gamy usług SPA najlepszych na wybrzeżu czterogwiazdkowych hoteli oraz ukoić duszę szumem fal za oknem luksusowego apartamentu a przed zaśnięciem widzieć z łóżka światła kołyszących się na morzu rybackich kutrów i wielkich okrętów?

Mamy dla Ciebie rozwiązanie…

Jako ludzie kochający morze, potrafiący docenić jego urok, potęgę zimowych sztormów, szum fal i krzyk mew o poranku oraz najpiękniejsze zachody słońca, przez całe życie szukaliśmy pokoju z bezpośrednim widokiem na morze… znaleźliśmy coś więcej, czym chcielibyśmy się z Państwem podzielić i co Państwu szczerze rekomendujemy…

Są to położone w Najlepszych na Polskim Wybrzeżu, Najbardziej Ekskluzywnych, Czterogwiazdkowych Hotelach Apartamenty z Widokiem na Morze należące do Państwa Doroty i Pawła Brunka.

Apartamenty położone są w trzech wyjątkowych Nadbałtyckich Hotelach:

 

Apartamenty z widokiem na morze Kołobrzeg, w Hotelu **** Arka Medical SPA

Hotel Arka Medical SPA**** w Kołobrzegu

 

 

Luksusowe apartamenty z tarasem i widokiem na morze w  Hotel Spa Dom Zdrojowy****

Hotel SPA "Dom Zdrojowy"**** w Jastarni

 

 

Apartamenty Władysławowo blisko plaża Hotel **** Velaves SPA & Resort

Hotel Velaves SPA & RESORT**** we Władysławowie

 

 

Rekomendujemy Państwu poniższe Apartamenty, ponieważ naszym zdaniem jest to naprawdę wyjątkowa i jedyna oferta wśród całego "morza" wakacyjnych propozycji pokoi ze wspólną łazienką na piętrze, pensjonatów 2000m od morza i niskiej jakości propozycji nadmorskich ośrodków wczasowych.

Te Apartamenty to nie tylko najwyższy poziom luksusu na Polskim Wybrzeżu, to również Bałtyk nie tylko za oknami każdego z nich, to również romantyzm, duch morza, morska bryza po otwarciu okna, zapach sosen na wydmach, prawdziwy wypoczynek nad morzem - jedyny w swoim rodzaju z jakiego udało nam się korzystać, klasa sama dla siebie...

Mogą Państwo wybrać...

W Hotelu Velaves SPA & RESORT we Władysławowie:

Apartament  C493 - jedyny w swoim rodzaju ze względu na szklany, rozsuwany dach, przez który można w nocy podziwiać nadmorskie, rozgwieżdżone niebo, z bocznym widokiem na morze, położony na 4 piętrze tego luksusowego hotelu.

 

W Hotelu SPA "Dom Zdrojowy" w Jastarni:

Apartament 339 - położony na 3 pietrze kompleksu (jeden z najlepiej usytuowanych w hotelu) Apartament Bursztynowa Komnata z bezpośrednim widokiem na oddalone o 50m Morze Bałtyckie zapewnia super wypoczynek przy codziennych wschodach i zachodach słońca w dwóch pomieszczeniach (salon + sypialnia) dla każdego kto pragnie wypocząć w wyjątkowych warunkach.

 

Apartament  359 - położony na 4 piętrze (jeden z najlepiej usytuowanych w hotelu) Apartament Lazurowa Gondola z bezpośrednim widokiem na morze, 25 metrowym tarasem, składający się z salonu z aneksem kuchenny, sypialni i łazienki apartament "wypełniony" Bałtyckim Morzem...

 

W Hotelu Arka Medical SPA w Kołobrzegu:

 

Apartament  503 - Apartament na 5 pietrze kompleksu z bocznym widokiem na morze oraz na patio z oczkiem wodnym.

 

Apartament  723 - Apartament na 7 pietrze kompleksu, składa się z 2 oddzielnych apartamentów dwuosobowych (Apartament 723A oraz Apartament 723B) z łazienkami, połączonych podwójnymi drzwiami.
Studio - Apartament 723A + Apartament 723B

 

Mamy nadzieję, że któraś z powyższych propozycji przypadnie Państwu do gustu i spędzą Państwo wakacje marzeń nad Polskim Morzem...