Marynistyka.org - Prezenty dla Żeglarzy i Ludzi Morza, marynistyczne dekoracje, morska kultura, tradycja i historia

Hotele, pensjonaty, apartamenty, ośrodki wypoczynkowe, podróże, przeloty, rezerwacje

„Podróż przecież nie zaczyna się w momencie, kiedy ruszamy w drogę i nie kończy się kiedy dotarliśmy do mety. W rzeczywistości zaczyna się dużo wcześniej i praktycznie nie kończy się nigdy, bo taśma pamięci kręci się w nas dalej (…). Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej”

– Ryszard Kapuściński

Jesteśmy miłośnikami, wielbicielami, fanami podróży. Uważamy, że nic tak nie rozwija, kształci, uszlachetnia i pozwala poznać obce kultury ale również samych siebie jak podróże. Zarówno te krótkie, kilkugodzinne wycieczki po najbliższej okolicy, przez weekendowe lub 7-dniowe urlopy dla złapania oddechu i nowej perspektywy po kilkumiesięczne wyprawy w najdalsze zakątki świata, do których przygotowujemy się latami.


Chcielibyśmy podzielić się z Państwem naszą pasją do odwiedzania nowych, nieznanych, intrygujących miejsc, których są na świecie… miliony. Każda podróż pozostawia w nas swój ślad, pamiątkę dzięki której jesteśmy dojrzalsi, bardziej świadomi, bogatsi. Poszerzają się zasoby naszych kontaktów i nowych znajomości a podobno ludzie, których spotykamy na naszej drodze są najwyższą wartością dodaną.

Jesteśmy bogatsi o wiedzę o miejscu, które odwiedziliśmy, nowe tradycje, zwyczaje, kuchnie, kulturę i sztukę. Odwiedzamy galerie sztuki, muzea, pałace, miejsca, które zapisały się w historii świata.

Przede wszystkim niezależnie czy wybieramy jako rodzaj naszych wakacji błogie lenistwo na tropikalnej plaży czy też nasz program zwiedzania kolejnych metropolii jest wypełniony po brzegi i z trudem zapamiętujemy kolejne atrakcje turystyczne… podróż jest formą ucieczki od codzienności, odpoczynku od trosk i zmartwień dnia codziennego, naszą „odskocznią i wentylem bezpieczeństwa”.

Mamy nadzieję, że tak jak my z pasją zagłębią się Państwo w studiowanie najdalszych zakątków świata, atrakcji turystycznych oraz miejsc wymarzonego noclegu. Wszakże każda podróż, rozpoczyna się od „podróży palcem po mapie…”


„It was a day like today when Marco Polo took off to China. What are your plans today? – To był dzień taki jak dziś gdy Marco Polo wyruszył do Chin. A jakie są twoje plany na dzisiaj?”
Znajdź wymarzony nocleg w pobliżu celu Twojej podróży:


Kubańskie i latynoskie klimaty Miami z Little Havana, Biscane Bay i wymarzoną do lenistwa South Beach? Leżąca na 18 wysepkach Wenecja z tysiącami turystów, karnawałem, wypełnionym łodziami Canal Grande? Transkontynentalny Stambuł z Błękitnym Meczetem i Wielkim Bazarem? Zielone Oslo ze sprzyjającym rekreacji Frogner Park? Nowoczesny i pełen przepychu Dubaj z Burj Khalifa i Dubai Mall? Kulinarna wyprawa do Lizbony? Beverly Hills, Rodeo Drive i Hollywood Hills w Los Angeles? Drapacze chmur w Hong Kong? Metropolitan Museum of Art, Central Park i Time Square w Nowym Jorku? A może magiczna atmosfera antycznych świątyń w Tokijskiej dzielnicy Asakusa? Lub Golden Gate w San Francisco? Gold Coast w Australii? …

Na jakąkolwiek destynację się Państwo nie zdecydują, mamy nadzieję, że znajdą Państwo na naszej stronie okazje cenowe w najlepszych hotelach, motelach, domach wakacyjnych rozsianych po całym świecie.

Wierzymy, że będą Państwo mieli kolejne, niezapomniane, magiczne, pełne wrażeń wakacje.Booking.comZnajdź najkorzystniejsze obecnie promocje w najpiękniejszych nadmorskich miastach świata:

Booking.comBooking.comBooking.comBooking.com


Booking.com


Booking.com


Booking.com


Booking.com


Booking.com


Booking.com


Booking.com


Booking.com


Booking.com


Booking.comBooking.com Booking.com


Booking.comFacebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Instagram